Odstąpienie od umowy:

  • Użytkownikowi będącemu Konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego przysługuje, na podstawie przepisów ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827), prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny. Aby skorzystać z tego prawa należy złożyć stosowne oświadczenie, w terminie 14 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie może zostać złożone pisemnie poprzez wysyłanie na adres: Manufaktura Metalu i Drewna Bartosz Lewandowski, ul. Św. Anny 61A, 34-400 Nowy Targ lub w wiadomości e-mail na adres manufakturametaluidrewna@gmail.com .
  • W przypadku skorzystania z prawa odstąpienia od umowy Konsument ma obowiązek odesłać na własny koszt zwracany towar w terminie 14 dni od daty odstąpienia od umowy. Towar ma być w oryginalnym opakowaniu, nieuszkodzony. Manufaktura Metalu i Drewna nie przyjmuje paczek za pobraniem.
  • Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Konsumentowi w przypadku mebli produkowanych w Manufakturze Metalu i Drewna ( każdy mebel jest spersonifikowany, wykonywany zgodnie z zaleceniami Konsumenta dotyczącymi wymiarów, koloru i użytych materiałów), a obejmuje modele lamp będące w magazynie Manufaktury Metalu i Drewna.